Muhammed Kayar - Web Yazılım Uzmanı

Referanslarım

Şu ana kadar tamamlanan işler

Gap Galvaniz

Gap Galvaniz

Galvaniz sektöründe hizmet veren Gap Galvaniz için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Garanti Lojistik

Garanti Lojistik

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Garanti Lojistik için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Gaziantep Umre

Gaziantep Umre

Hac ve Umre Organizasyonları sektöründe faaliyet gösteren Gaziantep Umre için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Geylani Elektrik

Geylani Elektrik

Elektrik sektöründe hizmet veren Geylani Elektrik için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
İsmail Toparli

İsmail Toparli

Logo tasarımı ve grafik tasarımcısı İsmail Toparli için geliştirilen sayfa, tasarım olarak özgün, taşınabilir cihazlara uyumlu ve yönetilebilir bir şekilde geliştirildi. Web site tasarımı, firmanın kurumsal kimliğini yansıtan ve satışı yapılan ürüne uygun bir şekilde özgün olarak tasarlandı. Aynı şekilde siteye özel olarak geliştirilip entegre edilen içerik yönetim sistemi de web sitede bulunan her bir alanın kolayca...

SİTEYE GİT