Muhammed Kayar - Web Yazılım Uzmanı

Referanslarım

Şu ana kadar tamamlanan işler

BMS Saçak

BMS Saçak

Halı ve dokuma sektöründe faaliyet gösteren BMS Saçak için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Blance

Blance

Otomatik kapı sistemleri sektöründe faaliyet gösteren Blance için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Efkim

Efkim

Kimyasal madde sektöründe hizmet veren Efkim için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Kurumsal Mail

Kurumsal Mail

Mail sunucusu sektöründe faaliyet gösteren Kurumsal Mail için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Elemanilan

Elemanilan

İstihdam sektöründe faaliyet gösteren elemanilan.org için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Eses Kuruyemiş

Eses Kuruyemiş

Kuruyemiş imalatı sektöründe faaliyet gösteren Eses Kuruyemiş için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Eurasia Group

Eurasia Group

İhracat ve İthalat sektöründe faaliyet gösteren Eurasia Group için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT