Muhammed Kayar - Web Yazılım Uzmanı

Referanslarım

Şu ana kadar tamamlanan işler

İlk Ses Rehabilitasyon

İlk Ses Rehabilitasyon

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon sektöründe faaliyet gösteren İlk Ses Rehabilitasyon için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Gamatıp

Gamatıp

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren Gamatıp için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Akanlar Gıda

Akanlar Gıda

Gıda sektöründe faaliyet gösteren Akanlar Gıda için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Bruksizm Tedavisi

Bruksizm Tedavisi

Medikal Sektöründe faaliyet gösteren Bruksizm Tedavisi için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Alsan Metal

Alsan Metal

Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren Alsan Metal için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Akdemir Otomotiv

Akdemir Otomotiv

Tarım sektöründe faaliyet gösteren Akdemir Otomotiv için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Beyaz Perde

Beyaz Perde

Perde sektöründe hizmet veren Beyaz Perde için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT