Muhammed Kayar - Web Yazılım Uzmanı

Referanslarım

Şu ana kadar tamamlanan işler

Armada Park İnşaat

Armada Park İnşaat

İnşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren Armada Park İnşaat için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Ticarigo - İlan Platformu

Ticarigo - İlan Platformu

Ticarigo projesi, web sitesi, mobil uygulama ve mobil web sitesi olmak üzere üç ayrı proje olarak hazırlanmıştır. Ticarigo web sitesi özgün olarak photoshop ile çizilerek tasarlandı. Müşteri onayının ardından kodlanarak hazır hale getirildi.  Mobil site ve mobil uygulamalar hybrid tabanlı şekilde tasarlanarak geliştirildi ve tasarımsal olarak özgünlük ön planda tutuldu.

SİTEYE GİT
İlk Ses Rehabilitasyon

İlk Ses Rehabilitasyon

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon sektöründe faaliyet gösteren İlk Ses Rehabilitasyon için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Gamatıp

Gamatıp

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren Gamatıp için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Akanlar Gıda

Akanlar Gıda

Gıda sektöründe faaliyet gösteren Akanlar Gıda için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Bruksizm Tedavisi

Bruksizm Tedavisi

Medikal Sektöründe faaliyet gösteren Bruksizm Tedavisi için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Alsan Metal

Alsan Metal

Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren Alsan Metal için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT