Muhammed Kayar - Web Yazılım Uzmanı

Referanslarım

Şu ana kadar tamamlanan işler

İtina Prefabrik

İtina Prefabrik

Prefabrik ve Konteyner sektöründe faaliyet gösteren İtina Prefabrik için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Reis Oto Giyim

Reis Oto Giyim

Reis Oto Giyim firması için hazırladığım e-ticaret sitesi, online ödeme sistemi paytr entegrasyonu ile ödeme alan, responsive tasarıma sahip bir projedir. Ayrıca Araca Özel Dikim hizmeti ile 3D araç koltuğu giydirme uygulaması örnekleri içerisindeki en işlevsel olanlarından biridir.

SİTEYE GİT
Özdemir İnşaat

Özdemir İnşaat

Özdemir İnşaat firması için özel tasarıma sahip bir şekilde geliştirdiğim web sitesi, mobil uyumlu bir şekilde geliştirildi. Ayrıca web barındırma hizmeti de tarafımca sağlanmaktadır.

SİTEYE GİT
Şehitkamil Turizm

Şehitkamil Turizm

Tamamen firmaya özel olarak tasarladığım web sitesi, Şehitkamil Turizm firmasının kurumsal kimliğine uygun olarak geliştirilmiştir. Site içeriğini kolayca yönetilebileceği içerik yönetim paneli entegre edilmiştir.

SİTEYE GİT
Burak GmbH

Burak GmbH

Gemicilik sektöründe faaliyet gösteren Burak GmbH için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Armada Park İnşaat

Armada Park İnşaat

İnşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren Armada Park İnşaat için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Ticarigo - İlan Platformu

Ticarigo - İlan Platformu

Ticarigo projesi, web sitesi, mobil uygulama ve mobil web sitesi olmak üzere üç ayrı proje olarak hazırlanmıştır. Ticarigo web sitesi özgün olarak photoshop ile çizilerek tasarlandı. Müşteri onayının ardından kodlanarak hazır hale getirildi.  Mobil site ve mobil uygulamalar hybrid tabanlı şekilde tasarlanarak geliştirildi ve tasarımsal olarak özgünlük ön planda tutuldu.

SİTEYE GİT