Muhammed Kayar - Web Yazılım Uzmanı

Referanslarım

Şu ana kadar tamamlanan işler

Tunç Alabalık

Tunç Alabalık

Tun Alabalık için geliştirilen web sitesi, tasarım olarak özgün, taşınabilir cihazlara uyumlu ve yönetilebilir bir şekilde geliştirildi. Web site tasarımı, firmanın kurumsal kimliğini yansıtan ve satışı yapılan ürüne uygun bir şekilde özgün olarak tasarlandı. Aynı şekilde siteye özel olarak geliştirilip entegre edilen içerik yönetim sistemi de web sitede bulunan her bir alanın kolayca yönetilmesini amaçlayan ve her e...

SİTEYE GİT
Gaziantep Eczacı Odası

Gaziantep Eczacı Odası

Gaziantep Eczacı Odası için geliştirilen proje, web site ve mobil uygulama olmak üzere iki ayrı proje olarak hazırlanmıştır. Web sitesi, tüm mobil cihazlara uyumlu şekilde hazırlanan ve tamamen kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutmak için gayret sarfedilen bir sitedir. Nöbetçi Eczaneler, Duyurular, Etkinlikler, Yayınlar, Foto Galeri, Soru-Cevap gibi modüllerin bir araya getirildiği web uygulamasında odaya kayıtlı ...

SİTEYE GİT
GAGİAD

GAGİAD

Gaziantep Genç İş Adamları Derneği (GAGİAD) için hazırladığım mobil uygulama, dernek üyelerinin kendi aralarındaki ve dernek ile olan iş ilişkisini online ortama taşımayı amaçlayan bir projedir.  Bunun yanısıra dernek hakkında duyuru, faaliyet, proje gibi etkinliklerin üyelerle paylaşıldığı bir mobil uygulamadır.

SİTEYE GİT
Şahinbey Yardım Derneği

Şahinbey Yardım Derneği

Şahinbey Yardımlaşma Derneği; kimsesiz, yetim, öksüz, engelli, yardıma muhtaç, ihtiyaç sahibi insanların, Gaziantep/Şahinbey Belediyesi yetkilileri tarafından desteklenmesi ve ihtiyaçlarının giderilmesi için kurulan bir yardımlaşma kuruluşudur.

SİTEYE GİT
Ekspres Oto Kiralama

Ekspres Oto Kiralama

Ekspres Oto Kiralama için geliştirdiğim proje ile, firma filosunda bulunan araçların online olarak rezervasyonu, rezervasyona ek özelliklerin belirlenmesi ve ödeme gibi modüller geliştirilmiştir. Dönemsel Fiyatlandırma modülü ile de her döneme ayrı fiyatlandırma yapılabileceği bir panel bulunmaktadır. 

SİTEYE GİT
Dr. Yaşar Çokkeser

Dr. Yaşar Çokkeser

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Profesör Doktor Yaşar Çokkeser için geliştirilen web sitesi, mobil uyumlu ve özgün tasarımı ile özel olarak geliştirilmiştir. Ayrıca, web barındırma hizmeti de tarafımca saplanmaktadır.

SİTEYE GİT
Melek Anne Kreş

Melek Anne Kreş

Melek Anne Kreş web sitesi projesi, mobil uyumlu ve çocuklar gibi rengarenk bir tasarım ile geliştirildi. Ayrıca tüm içeriği kolayca yönetilebileceği içerik yönetim sistemi mevcuttur. 

SİTEYE GİT