Muhammed Kayar - Web Yazılım Uzmanı

Referanslarım

Şu ana kadar tamamlanan işler

Dr. Yaşar Çokkeser

Dr. Yaşar Çokkeser

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Profesör Doktor Yaşar Çokkeser için geliştirilen web sitesi, mobil uyumlu ve özgün tasarımı ile özel olarak geliştirilmiştir. Ayrıca, web barındırma hizmeti de tarafımca saplanmaktadır.

SİTEYE GİT
Melek Anne Kreş

Melek Anne Kreş

Melek Anne Kreş web sitesi projesi, mobil uyumlu ve çocuklar gibi rengarenk bir tasarım ile geliştirildi. Ayrıca tüm içeriği kolayca yönetilebileceği içerik yönetim sistemi mevcuttur. 

SİTEYE GİT
İtina Prefabrik

İtina Prefabrik

Prefabrik ve Konteyner sektöründe faaliyet gösteren İtina Prefabrik için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT
Reis Oto Giyim

Reis Oto Giyim

Reis Oto Giyim firması için hazırladığım e-ticaret sitesi, online ödeme sistemi paytr entegrasyonu ile ödeme alan, responsive tasarıma sahip bir projedir. Ayrıca Araca Özel Dikim hizmeti ile 3D araç koltuğu giydirme uygulaması örnekleri içerisindeki en işlevsel olanlarından biridir.

SİTEYE GİT
Özdemir İnşaat

Özdemir İnşaat

Özdemir İnşaat firması için özel tasarıma sahip bir şekilde geliştirdiğim web sitesi, mobil uyumlu bir şekilde geliştirildi. Ayrıca web barındırma hizmeti de tarafımca sağlanmaktadır.

SİTEYE GİT
Şehitkamil Turizm

Şehitkamil Turizm

Tamamen firmaya özel olarak tasarladığım web sitesi, Şehitkamil Turizm firmasının kurumsal kimliğine uygun olarak geliştirilmiştir. Site içeriğini kolayca yönetilebileceği içerik yönetim paneli entegre edilmiştir.

SİTEYE GİT
Burak GmbH

Burak GmbH

Gemicilik sektöründe faaliyet gösteren Burak GmbH için geliştirilen web sitesi tamamiyle özgün ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca site içeriğinin tamamını yönetilebileceği içerik yönetim sistemi de php ile sıfırdan kodlanmıştır.

SİTEYE GİT