Muhammed Kayar - Web Yazılım Uzmanı

Referanslarım

Şu ana kadar tamamlanan işler

BiAntep.Com

BiAntep.Com

BiAntep.Com, Türkiye'nin en gelişmiş şehir portalı uygulamasıdır. Şehir haberleri, etkinlikler, konserler, fırsatlar, firma rehberi ve bir şehir portalında bulunması gereken bir çok modülden oluşur.

SİTEYE GİT
Dernekweb Dernek Yazılımı

Dernekweb Dernek Yazılımı

Dernekweb, derneklere özel olarak hazırlanmış, derneklerin tüm ihtiyaçlarını fazlasıyla giderebilecek şekilde geliştirilmiş bir yazılımdır. Aidat takibi ve online ödemesi, site üzerinden bağış toplayabilme gibi eksra özellikler sunar.

SİTEYE GİT
DentApi.Com

DentApi.Com

Dentapi, diş hekimleri ve diş poliklinklerine özel olarak hazırlanan müşteri takip ve yönetim uygulamasıdır. Tüm tedavileri ve randevuları, müşteri bilgilerini kolayca takip edebildiğiniz bir alt yapı sunar.

SİTEYE GİT
HaberApi

HaberApi

Haberapi, RSS kaynağı bulunan herhangi bir kaynak site içerisindeki içerikleri, düzenli olarak kontrol eden ve yeni içerikleri veritabanına ekleyen bir haber uygulaması ve aynı zamanda RSS okuyucusudur.

SİTEYE GİT
Videotasarim.Com

Videotasarim.Com

Videotasarim.com web sitesine özel özgün tasarımı ve içerik yönetim sistemi entegrasyonu oluşturuldu.

SİTEYE GİT
Kamyonbudur

Kamyonbudur

Kamyonbudur projesi, web sitesi, mobil uygulama ve mobil web sitesi olmak üzere üç ayrı proje olarak hazırlanmıştır. Kamyonbudur web sitesi özgün olarak photoshop ile çizilerek tasarlandı. Müşteri onayının ardından kodlanarak hazır hale getirildi.  Mobil site ve mobil uygulamalar hybrid tabanlı şekilde tasarlanarak geliştirildi ve tasarımsal olarak özgünlük ön planda tutuldu.

SİTEYE GİT
Şifa Mantar

Şifa Mantar

Şifa Mantar firması için geliştirilen web sitesi, tüm taşınabilir cihazlarda ve masaüstü bilgisayarlarda kullanıcı deneyiminin üst düzeyde tutulduğu responsive tasarım teknolojisi ile geliştirildi. Web sitesinin tüm içeriklerinin kolayca yönetebilmesi için geliştirilen içerik yönetim sistemi sayesinde ürünlerden slaytlara, sosyal medya hesaplarından referanslara a'dan z'ye tüm içeriğin yönetilmesi sağlandı. Ayrıca ye...

SİTEYE GİT