Muhammed Kayar - Web Yazılım Uzmanı

Yazılım Geliştirme

Size ya da kurumunuza özel web tabanlı bir otomaston sistemini özel olarak yazdırmak, tamamiyle işinize yarayan bir sisteme sahip olmak demektir.

Yazılım Geliştirme

Bilgisayarların gelişmeye başlamasının ardından bazı işleri kolaylaştırmak için yazılımlar yapılmaya başlandı. İlk başlarda bu yazılımlar hesap makinesi gibi basit amaçlarla kullanılırken günümüzde maksimum sınırlara ulaşarak hemen hemen her sektörde kullanılır hale geldi. Öyle ki cebimizde taşıdığımız mobil cihazların cep telefonlarının yapabildiği işlemler, içindeki yazılım sayesinde meydana geliyor. 

Günümüzde çok büyük dediğimiz firmaların arkadasında kocaman bir otomasyon sistemini yöneten yazılımlar vardır.  Amazon, AliExpress, Alibaba gibi devler, bugünkü konumlarını tüm operasyonlarını yöneten devasa otomasyon yazılımlarına borçludur.

Önceleri şirketlere özel yazılımlar, yazılım sektöründeki gelişme hızına bağlı olarak yüksek maliyetler gerektiriyordu. Ancak tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yazılıma önem verilmesiyle birlikte özel yazılım lüks bir araç olmaktan çıkmaya başladı.

Yaklaşık 9 yıldır kurumsal firmalara özel yazılımlar, web siteleri ve web tabanlı uygulamalar geliştiriyorum. Ve kendimi en çok yazılım geliştirme kısmında başarılı buluyorum. Dilerseniz ihtiyacınız olan yazılımı proje haline getirebilir ya da projenizi hayata geçirmek için çalışmaya başlayabiliriz.

Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için beni, iletişim sayfasındaki bilgiler yoluyla arayabilir, ya da üst kısımda bulunan "PROJE BAŞLAT" butonuna tıklayarak bilgilerinizi bana gönderebilirsiniz.