Muhammed Kayar - Freelance Web Yazılım Uzmanı

Web Tasarım

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa ve buradaysanız yapacağınız şey gayet basit. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Web Tasarım

İster bir işle uğraşan biri olun, ister bir sektöre hizmet eden bir firma olun ne olursanız olun ama dijitalde var olun.

Biraz karışık bir giriş olduğunun farkındayım ama durum, vaziyet gerçekten de bu.

Günümüzde A'dan Z'ye tüm sektörlerin internet dediğimiz dijital evrende var olması, belki de fiziksel olarak var olmasından daha etkili.

İnsanların bir şey alırken ya da satarken her konuda Google amcaya sormadan edemeyen bir canlı türü olduğu konusunda sanırım kimsenin kuşkusu yoktur.

Eğer bir çilingirseniz ve internette herhangi bir kaydınız yoksa, müşteri kitleniz yanlızca mahallenizle sınırlı kalacaktır. Hatta bazen sokağınızla.

Ama insanlar sizin bölgenizde internet üzerinden çilingir araması yaptığında siz çıkarsanız, yani iş yerinizi internete taşırsanız insanların size ulaşması çok daha kolay olacaktır.

Dijitalde var olmak demek tam olarak bu demek.

Peki firmanızı ya da sizi internet ile tanıştırmak için ne yapmalıyız?

Öncelikle Google gibi arama motorlarının seveceği, mobil cihazlardan da rahatlıkla görüntülenecek bir web sitesi hazırlayacağız.

Ayrıca bu web sitesini rahatça yönetebileceğiniz, içerik yönetim sistemi de olmalı.

Bitti. Hayırlı olsun. Google başta olmak üzere arama motorlarına kayıt ettirdikten sonra artık hazırız. 

İşin esprisi bir yana hazırlanacak web sitesi, sizi ya da firmanızın kimliğini iyi yansıtan, pozitif yanlarınızı, rakiplerinizden farklı olduğunuz alanları çok iyi yansıtmalıdır.

İnsanların web sitenizi ziyareti sırasında size ve firmanıza güven duymasını sağlayan bir tasarıma ve işlevselliğe sahip olmalıdır.

Eğer ihtiyacınız olan şey sizi yansıtan özgün bir web sitesi ise iletişim kısmındaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilir ve aklınıza takılan her şeyi bana sorabilirsiniz.

Dijitalde Kalın!